MAREC

Od 1. marca som na dôchodku. Už sa nemám kam ponáhlať. V rámci sťahovania sa do Banskej Bystrice mi bude treba podniknúť pár ciest vlakom. Keď budem v Bratislave, zájdem si na tréning Nordic walking a do Loko gym v Rači.

Takto to vyzeralo v stredu 2. marca v okolí studničky Zbojníčka (akoby sa zima nechystala skončiť):

V piatok 18. marca som si vyšiel na jarný trénig pred zajtrajším otvorením bežeckej sezóny:

V sobotu 19. marca som sa zúčastnil otvorenia bežeckej sezóny na Železnej Studničke (v Bratislave). Príjemný deň, stretnutie s kamarátmi a predsavzatie prejsť 5 km trať pre Nordic walking do 50 minút.

Takto to vyzeralo krátko po štarte:

Trať 5 km Nordic walking som prešiel za 48 minút a som spokojný s týmto výkonom. Hoci za víťazmi som zaostal cca 10 minút, zvíťazil som sám nad sebov.

Posledný víkend  tento mesiac som bol doma. V nedeľu sam sa vybral  stihnúť záver lyžiarskej sezóny na Šachtičky. Panský Diel bol zo severu pod snehom. Oblúkom som prešiel na jeho južnú stranu a užil som si aj jarnej pohody.

V pondelok a v stredu som ešte v Bratislave stihol tréning kondičnej kulturistiky.

Čo sa týka vlastného sťahovania sa domov, bolo to neskutočne stresujúce. Z Bratislavy do Banskej Bystrice a späť som cestoval vlakom 9 krát. Poslednú 10. cestu z Bratislavy do Banskej Bystrice som urobil až vo štvrtok ráno 31. marca.

Celé sťahovanie bolo ako nočná mora a nekonečný príbeh. Konečne som už doma a môžem si vydýchnuť.